CR Hoiatus [2] gethostbyaddr() [function.gethostbyaddr]: Address is not a valid IPv4 or IPv6 address Windberg
» Windberg » Tootetutvustus
Windberg
Windberg
Pealeht
Uudised
Tootetutvustus
  - Pakendid
  - Sertifikaadid
  - Stendid
Tooterühmad
Paigaldus
Edasimüüjad
Tehtud Tööd
Kasulikud lingid
KKK
Kontakt
Kontakt
Haapsalu mnt. 31a,
76605 Keila,
Harjumaa, ESTONIA
Tel: 372 678 22 22
Fax: 372 678 22 20
GSM: 372 5015653
Email: windberg@datanet.ee
Estonian
English
Latvian
Russian
Tootetutvustus
 
Ehita dekoratiivseid kattekive kasutades

Mathios Refractories S.A-1. (Kreeka) on õnnestunud tabada kauge ajastu võlu ja meisterlikkus ning välja töötada atraktiivne disaini-ja ehitusmaterjal -

MathiosStone (
MasterStone ) dekoratiivkivid.

MathiosStone ( MasterStone )
on naturaalse kivi uuestisünd kunstlikus kattevormis.

MathiosStone ( MasterStone ) on keskkonnasõbralik - valmistatud looduslikest lähteainetest: portland - tsemendist, liivast, täiteainetest (kohalik lubjakivi) ja pigmentidest.

MathiosStone ( MasterStone ) kivid on vormitud nii,et need ei erineks oma kujult, struktuurilt ega värvilt looduslikest kividest.

MathiosStone ( MasterStone ) on värvi- ja ilmastikukindel ning väga vastupidav, mistõttu sobiv kasutamiseks nii sise-kui välisviimistlusel.

MathiosStone ( MasterStone ) pakub naturaalse kivi kvaliteeti, kuid on kerge kaaluga, seega pole paigaldamiseks vaja rasket vundamenti või alust. Läbimõeldud tehnoloogia tagab kiire ja probleemideta paigalduse.

MathiosStone ( MasterStone ) on 10 erineva nimetusega tooterühma, mis jäljendavad erinevaid naturaalkive. Igat kivi on 3-8 eri värvi. Erinevate kivideja värvide sobitamisel on tulemuseks uued omanäolised kombinatsioonid. Igal tooterühmal on ka nurga kivid, mille kasutamisel on võimatu MathiosStone ( MasterStone ) eristada looduslikust kivist.

MathiosStone ( MasterStone ) annab ehitajale piiramatuid võimalusi isikupärasteks lahendusteks ehitiste välisilme kujundamisel.

MathiosStone ( MasterStone ) pakub põnevaid võimalusi sisekujunduses - kaminad, köögid, kivimüürid.

MathiosStone ( MasterStone ) on asendamatu materjal naturaalkivide kõrvale vanade hoonete restaureerimisel.

Sarnased materjalid on Põhja Ameerikas kasutusel juba aastakümneid. MathiosStone ( MasterStone ) eestvedamisel on dekoratiivkivid kolmel viimasel aastal Euroopas teinud olulise läbimurde. Mathios Refractories on Euroopa suurim valmistaja ning müüb oma tooteid veel Jaapanis, Aasia riikides, Aafrikas.

MathiosStone ( MasterStone ) kivide mitmekesine pinnatöötlus ja lai värvivalik pakuvad lahendusi erinevatele maitsetele ja võimaldavad täita ka kõige nõudlikuma kliendi soove.

Milleks tassida raskeid kive kui MathiosStone ( MasterStone ) on kerge ja lihtne paigaldada!

MathiosStone

MathiosStone kivide mitmekesine pinnatöötlus ja lai värvivalik pakuvad lahendusi erinevatele maitsetele ja võimaldavad täita ka kõige nõudlikuma kliendi soove.

MathiosStone- MONT BLANC on saadaval kahe pinnastruktuuriga:
1) kõrge reljeef (RH) mõõdud: 20x50 cm, paksus 2-4,5 cm.
2) keskmine reljeef (RM) mõõdud: 20x50 cm, paksus 2-3 cm.

Kumbki tekstuur mõjub erinevalt. Seetõttu soovitame enne tellimist vaadata toote näidiseid.
Standartmõõdud võimaldavad kiiret paigaldamist. Saadaval on 8 erinevat värvitooni.

MathiosStone- HIGHLAND toodetakse mõõtudes 50x10 cm, 30x10 cm, 20x10 cm, paksusega kuni 4 cm. Paigaldamisel ei jäeta vuugivahesid. Highland kivi kaasaegne kokkupõimunud muster aitab kiiresti ja lihtsalt anda kauplustele, kohvikutele, baaridele jt üldkasutatavatele hoonetele uue, värske ja põneva välimuse.

MathiosStone-ALAMO esindab klassikalist stiili. Alamo jäljendab kiviblokke, mis ei vaja paigaldamisel segu. Seinapind kujundatakse mitmesuguse mõõduga detailidest alates 5x5 cm kuni 30x40 cm. Maksimaalne paksus on 4 cm.

MASTERBRICK on kaasaegne disainimaterjal, mis omab naturaalse kivi kvaliteeti ja ilmastikukindlust. Hästi paigaldatud Masterbrick lisab väärtust sinu kodule või ärihoonele. Suurustes 21x5,5 cm, paksusega 1-1,5 cm.

MathiosStone-TUSCANY jäljendab loodusliku kivi ning koosneb erineva suurusega kividetailidest paksusega 2-6,5 cm.

MathiosStone-BRETAGNE sein kombineeritakse väga erinevas mõõdus kividest pikkusega 10-85 cm, laiusega 3-15 cm ja paksusega 2-8 cm.

MathiosStone-FIELDSTONE on aadaval kahe välispinnatöötlusega:
keskmine reljeef (RM) ja kõrge reljeef(RH) Paksus 2-6,5 cm.
Nende kivide ainulaadne korrapäratu kuju pakub vanaaegse ehituskunsti soojust ja võlu.

MathiosStone-RIO GRANDE Oma paksu, sileda ja ümara välispinna tõttu omab väga laialdast kasutusala. Kivi paksus on 2-6 cm.

MathiosStone-HIGHLAND BLEND on väga atraktiivne. Erinevate kõrguste, sügavuste ja värvide kobineerimine tekitab põnevaid varje ja moodustab efektse välispinna.Toodetakse 20x50 cm täisnurksete plaatidena paksusega kuni 4 cm.

MathiosStone-SYNTHESIS on suurepärane kombinatsioon kahe erineva tekstuuriga kividest. Kasutatud on EKALI ja BRETAGNE erinevat värvi kive. MasterStone erinevate tootegruppide ja värvide kombineerimine võimaldab luua isikupäraseid ja ainulaadseid tulemusi.