CR Hoiatus [2] gethostbyaddr() [function.gethostbyaddr]: Address is not a valid IPv4 or IPv6 address Windberg
» Windberg » KKK
Windberg
Windberg
Pealeht
Uudised
Tootetutvustus
Tooterühmad
Paigaldus
Edasimüüjad
Tehtud Tööd
Kasulikud lingid
KKK
Kontakt
Kontakt
Haapsalu mnt. 31a,
76605 Keila,
Harjumaa, ESTONIA
Tel: 372 678 22 22
Fax: 372 678 22 20
GSM: 372 5015653
Email: windberg@datanet.ee
Estonian
English
Latvian
Russian
KKK
 
Millest on valmistatud dekoratiivsed kattekivid?
Dekoratiivkivide valmistamisel on kasutatud vaid looduslikke lähteaineid: liiva, portlandtsementi, kergaineid (lubjakivisõelmed või savigraanul ) vett ja looduslikke raudoksiid-värvipigmente.

Kuidas kive valmistatakse?
Valmistamistehnoloogiat nimetatakse „ kivi loomiseks”. Vajalik betoonmass valatakse plastilistesse vormidesse, mis on omakorda võetud looduslikelt kividelt.Lõpptulemus on äravahetamiseni sarnane looduskiviga.

Kui vastupidav selline kivi on ?
Betoonkividel puuduvad meie looduskividele väga omased mikropraod, seetättu on dekoratiivkivd tihti meie kliimas oluliselt vastupidavamad.Tehas annab materjalile 30 aastase garantii( vaata: sertifikaadid ).Samasugustes kliimatingimustes on sarnaseid kive kasutatud üle 40-ne aasta.

Millisele aluspinnale võib seda kivi paigaldada?
Dekoratiivkivie saab paigaldada väga erinevatele aluspindadele: kipsplaat-,kivi-,betoon-,puitkiudtsement seinad, penoplast-ja kõvavillaga soojustatud seinad.Tehnoloogia on ka puit-ja metallseintele paigaldamiseks.

Kas kaminatel võib seda kivi kasutada?
Võib ja tihti ongi see ainus võimalus kivikamina ehitamiseks.Tihti on kaminate puhul probleemiks puuduv vundament või vahelagede vastupidavus.Kasutades dekoratiivkive, muutub kaal oluliselt kergemaks, kuna seda saab paigaldada kipsplaadile,kergplokile jne.
Dekoratiivkivi võib kasutada ka soojamüüride ja ahjude katmiseks, sellisel juhul on sobilikud kivid, mida paigaldatakse ilma vuugita ( näiteks: Highland )

Millega kivi kaitsta?
Pakume Matprotect kaitselahus, mis muudab kivi vetthülgavaks, kaitseb niiskuse ja samblike eest.Välisseinte puhul on selllega töötlemine kahustuslik, siseruumides soovituslik.Matprotect ei muuda värvitoone ega pindasid läikivaks, külla aga kaitseb näiteks paurunenud veiniklaasi vöi kohvitassi korral.